Pernenat 21 Dhjetor, 2020 10

Stopimi i gjidhenies

Pershendetje. Femiu im eshte 10 muajsh dhe deri sot e kam ushqyer me qumesht gjiri. Por po mendoj qe t’ia ndaloj gjirin sepse nuk kam mjaftueshem, dhe bebi vetem po mashtrohet,ka vetem 7 kg. Problemi qendron se bebi nuk e pi qumeshtin formule assesi. Kam provuar ne qdo menyre qdo lloj biberoni,madje edhe qumeshtin e kam nderruar me rekomandim te pediatres por kot. Ai pi uje apo ndonje leng me biberon por posa e ndjen shijen e qumeshtit nuk e pi as me biberon as me gote. Si mendoni qe t’ia bej sepse me te vertete jam shume e shqetesuar per peshen e femijes, dhe per shendetin e tij. Gjithashtu harrova ta cek se bebi perdor suplemente te hekurit nga 6 pika tri here ne dite sepse ka mungese hekuri.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X