Pernenat 7 Prill, 2020 508

Spo mbetem dot shtatzene

Pershendetje. Jam 23 vjec dhe kam nje problem qe nuk mbetem shtatzene.
Kam dhimbje ne fund te barkut nga ana e djathte, nje dhimbje e madhe nganjehere ma ndal frymen..Kam shkuar te mjeku, me kane dale analizat krejt mire.
Ka 7 muaj qe nuk ruhemi dhe prape nuk po ngel shtatzene 😭

 1. avatar Anonim-7465

  Pershendetje! Dhe une jam ne moshe me ty e dashur tentoja per shtatzani dhe nk lash me vizita e analiza pa ber dhe asgje nk kisha brenda 1 viti nk ka asgje per te shqetesuar . Un tashme kam nj vajze 6 muajshe e gjysemte uroj dhe ty nje bebush te shendetshem sa me pare

  1. Artila Berisha

   Faleminderit shume e dashur, I dua shume femijet, beso qe me lehtesove
   Uroj ta kesh vajzen me jete te gjat edhe gjithmone me ju ❤️ Faleminderit

 2. avatar Anonim-4556

  Mos u streso e dashur sepse stesi ruan nje rol te rendesishem ne shtatzeni. Perpiqu te rish e qet dhe te uroj sa me shpejt me nje bebush/e te vogel 😊

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X