Pernenat 16 Gusht, 2021 0

Soxhelino makine

Pershendetje
Jam nje nene e re e kam djalin 6 muajsh..nuk e di nese ka ndonjera nga nenat e faqes apo dhe ndonje qe njihnit stol femijesh per ne makine qe nuk ju nevojitet me dhe doni ta dhuroni..ju lutem komentoni nese po do ju isha shume mirenjohese 😍


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X