Pernenat 2 Korrik, 2020 165

Skuqje e gjenitaleve te bebit

Pershendetje! Djalit tim 10 muajsh i esht skuqur pak koka e organit gjenital dhe kur urinon qan pak ,ne fakt nk e kam cuar per vizite mendova do e kaloj por po shoh qe asgje .


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X