Pernenat 20 Dhjetor, 2019 155

Skuqja dhe aknet te fëmijët

Kam dy vajza binjake, te dyja janë skuqur e bere me pucrra të forta gjithë nga poshtë. Njëra ka puçrra si tip pullash të kuqe edhe poshtë mjekrës, ç’mund të më thoni? Faleminderit!


  1. Ornela Zonja

    Kur ishte 1 muajsh dhe djali im u be keshtu, un ia vura vapes se e mbaja shum ngroht dhe trash, me krem bebe ai i vogli 1mij lekshi i kaluan per nje dit.

  2. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nese jane ne zonen e pampersit ( se ju thoni poshte) ju rekomandoj ti beni nje analize fece per parazit.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X