Pernenat 6 Tetor, 2020 185

skuja na posht e femijeve

prsh kam djalin 16 muaj ben per pak dhe sa her qe i del ndonje dhemb behet gjak na poshte i bie mishi cfarr kremi mund ti perdor per momentin un po i perdor sudokrem

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X