Pernenat 8 Nëntor, 2019 371

Skerecione

Pershendetje nena!desha tju pyesja kam vajzen 10 muajshe dhe eshte shum e bllokuar,sot i ka filluar dhe kolli , sipas eksperiancave tuaja eshte me mir avulli me klenil apo ventolin sepse ne farmaci me thon qe klenili eshte shum i demshem , un ka koh qe i perdor klenil prandaj po kam frik, faleminderit


 1. Riduan H

  Bej shurup bio me kushte shtepie per kollin
  1 lug gjellemjalt
  1/2 leng limon
  1/2 vaj ulliri
  E jepja me pi. Ket bejs shpesh
  Kurse per sekrecion
  Caj dafine psh 2 gjethe dafin nje got uje.
  E embelson mr mjalt
  Skke nevoj prr mjek .e sherim te shpejt

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X