Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Sjelljet e bebit ne gjume

Djali ime leviz shum naten ne gjum eshte vetem 10 muajsh dhe cdo nat e ngre bycen perpjet nuk arri ta kuptoj ndonjer shkul floket e tij


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti beni nje analize fece per parazit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X