Pernenat 12 Nëntor, 2021 0

Simptomat e shtazanise

Pershendetje dua te bej nje pyetje rreth simptomave te para te shtazanise.
Dua te di se cilat jane simptomat e para te shtazanis edhe ato te cilat fillojne para se te vije cikli menstrual, kam dhimbje ne bark sidomos ne anen e majt te barkut dhe me vjen shpesh te urinoj. Kush mundet mem tregu Faleminderit shume 🙂


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X