Pernenat 20 Nëntor, 2019 447

Sigurimet shoqerore

Pershendetje!

Keni informacion sa kohe pas lindjes kalojne ne llogari bankare pagat nga sigurimeve shoqerore? Jane derguar te ISSH raportet mjekesore dhe kontributet.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X