Pernenat 28 Korrik, 2020 104

Sigurimet dhe paralindja

Pershendetje! Ne teresi kam 21muaj pune te deklaruara me sigurime por me nje periudhe nderprerje 2mujore midis tyre. A mund te perfitohet paralindja ne kete rast? Faleminderit!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X