loading
Pernenat July 10, 2019 143

Siguracionet

Prsh nena doja tju pyesja kur e keni marre siguracionin se kam paguar 13 muaj siguracion dhe po bej 10 muaj qe kam lindur dhe akoma skan dal kam fol me ekonomistin do dalin sot do dalin neser ku mund te ankohem keni ndonje informacion


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X