Pernenat 2 Dhjetor, 2021 0

Si ti mesoj te pije qumesht?

Pershendetje!
Per arsye shendetesore mu desh ti heq gjirin femijes. Problemi qe hasa eshte qe nuk pranon te pije asnje lloj qumeshti formule dhe njekohesisht as uje. Si mund te veproj ne kete rast? Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X