Pernenat 11 Nëntor, 2019 363

Si te shtoj peshe

Ju lutem me tregoni nga eksperiencat tuaja nena qe a eshte normale qe po dobesohem shume pas lindhes, kam femijen 9 muajshe e ushqej me gji ne oret e pasdites dhe naten kryesisht por po shoh se dobesohem dita dites. Si re veproj , ndonje keshille per te shtuar ne peshe mund te ma sygjeroni. Une ha normalisht por nuk e di pse jam duke rene kaq sh. Faleminderit paraprakisht


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X