Pernenat 30 Gusht, 2019 665

Si te perfitoj bonusin e lindjes ne Shqiperi?

Pershendetje nena. Une jetoj ne Itali. Kam lindur djalin ne muajin prill te ketij viti dhe e kam rregjistruar pas dy javesh nga lindja ne Shqiperi. Ju lutem mund te me informoje dikush cfare procedure duhet te ndjek per te perfituar bonusin e bebes. Jane diku 800 mije lek te vjetra sepse eshte femija i dyte. Po nese jap nje prokure dikujt tjeter sepse une nuk mundem te shkoj kete vit. Ju falenderoj shume. Uroj ti keni mire bebushat. Faleminderit paraprakisht per pergjigjet


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X