Pernenat 2 Nëntor, 2019 369

Si te dobsohem

Prsh nena.si ja keni bere per tu dobsuar un kam 10 muaj qe kam lind dhe spo i heq kilet kollaj a keni ndonje recet nga buka kam hequr dor pot her bie her shtoj pesh prap djalin e kam me gji


  1. avatar Anonim-3787

    Per sa kohe te ushqesh femijen me gji hiq dore nga dietat sepse ndryshe te iken gjiri,une ngaqe ushqej vajzen me gji per 3 muaj kam rene ne peshen time sepse e mer vajza ushqimin tim,nuk e di pse ti nuk ke arritur ne biesh,por mos u shqetso,shumica e femrave e vuajne kte ne vitin e pare pas lindjes,pastaj bien kollaj.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X