Pernenat 22 Gusht, 2019 387

Si te dal nga keto mendime?

Ju lutem nena kam nevoje per nje mendim…me ndodh qe per djalin qe kam 7 muajsh sikur sdo e kem me, sikur largqoftë…sdua ta permend se ca mendoj e ca frike me kap..
..se di pse me shkon mendja te e keqja…me ndihmoni…pse me vinë keto memdime te keqija…pse duhet te mendoj më te keqen. Si te dal nga kjo gjendje?


  1. avatar Anonim-5030

    Pershendetje! Mendoj se mendime negative ndeshin te gjitha nenat. Thjesht zhvilloni aktivitete qe ju pelqejne, shijoni miresine qe te ofron i vogli, lexoni dhe shikoni programe qe ju bejne te ndiheni pozitive dhe sa here ju kalojne mendime te tilla, mundohuni te kujtoni situata pozitive dhe te tentoni te krijoni situata te ketilla!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X