Pernenat 9 Nëntor, 2021 0

Si ta kuptoj qe jam shtatzan

Pershendetje.
Se di nese me ndihmon kush po doja te ju pyesja per dicka.
Kam qe me dat 23 tetor qe ndjej fryerje barku dhimbje ne fundin e barkut nevoja per te shkuar shum shpesh ne banjo si edhe shum uri dhe periodat ka kaluar nje jave qe nga data qe duhet te kishin ardhur .
Se di tani a mund te jem shtatzan kam ber 3 teste dhe me kan dal negative ndoshta esh akoma heret ose sa koh duhet te kaloj qe te jem e sigurt se un 2 her kam deshtuar shtatzanit dhe e kam marr vesh ne moment te fundit ndaj ju lutem se ngaqe nuk e di ca shejash duhet me pa ca duhet me bo qe te mos kem te njejtin fat prap 🙏 un jam 22 vjece por un e burri im duam shume nje bebe nese me ndihmoni me ndonje pergjigje apo ide do tu isha mirnjohese sepse sa kemi ardhur ne Belgjik dhe zdi se ca te bej ketu ku me shku.
Uroj te jeni mire ju dhe bebet 😍 tuaja dhe ato qe presin tju vijn engjejt e vegjel ne jet ju uroj fat e jet te gjat😍❤️😘
Ju falenderoj nga zemra ju rujt zoti 🙏🙏🥰🥰


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X