Pernenat 8 Dhjetor, 2021 0

Si perdoret kjo lavatrice?

Pershendetje te dashura Nena! Uroj te jeni mire bashke me engjejt tuaj! Kam nevoj per ndihmen tuaj. Nese ndonjera prej jush ka lavatrice si kjo ne foto, do te me ndihmonte shume me instruksionet e perdorimit dhe funksionimit te saj. Ju uroj shendet per ju dhe bebat!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X