Pernenat Gusht 20, 2019 276

Si ndikon paracetamoli ne gjidhenie?

Pershendetje te gjith nenave.si ndikon pirja e paracetamolit tek nji nen gjidhenese.dhe a eshte i lejueshem te pihet


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X