Pernenat Shtator 12, 2019 1439

Si e keni perbaalluar kthimin ne pune pas shtatzanise

Pershendetje nena
Doja te dija si kan qene eksperiencat tuaja te kthimit ne pune dhe shkeputjen nga bebi?? Personalisht un po e perjetoj jo shume mir, jam kthyer ne pune me 4 ore kur ai ka qene thjesht 3 muajsh dhe tani qe benet gati 6 jam kthyer me orar te plot 8 ore. Pervec faktit qe kam shume veshtiresi te ndahem prej tij kaq i vogel( mgjth ma mban mami) kam nje brejtje ndergjegjie te madhe, me duket sikur po bej faj te madh qe po e le kaq te vogel pa prezencen time te plote. Theksoj qe e kam dhe me gji dhe meraku im me i madh eshte nese mund te me ike qumeshti ngaqe djali nuk pin gjate gjithe kohes. Ju nena si e keni perjetur kthimin ne pune, ka qene kaq dramatike sa po e shoh un per momentin, po me pjesen e ushqimit me gji si ja keni bere?
Ju falenderoj shume dhe uroj gjith te mirat per juPër të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X