Pernenat 17 Janar, 2022 0

Shtrengime ne bark

Pershendetje, jam nga Tetova, kemi femiun 2 javesh por ditet e fundit duket sikur ka shterngime ne bark dhe vazhdojne deri sa te bej jashtqitje, eshte femija i pare qe kemi dhe desha te ju pyesim juve per ndonje keshille se si duhet te veproj ne kete situate, dhe a eshte normale qe femija te dali jashte vetem 1 her ne dite?! Shpresoj te mar nje pergjigje nga ana juaj. Faleminderit paraprakisht, dhe suksese 🙂


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Dhimbjet e barkut ( colicat) fillojne tek bebet ne kete moshe qe eshte femija juaj e Mund te zgjasin deri 3 muajsh, ju rekomandoj Banjot e ngrohta, masazhet me
    Pellemben e dores tuaj ne forme rrethore ne drejtim te akrepave te ores, Fakti qe del
    1 here ne dite Eshte normale

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X