Pernenat 19 Maj, 2020 367

Shtimi i sasise se qumeshtit te gjirit

Pershendetje!Jam nje nene e nje bebeje 6 -javeshe.Para nje jave bera nje operacion ,hoqa apendesitin .Tani pothuaj nuk kam qumesht fare,mbase dhe nga antibiotiket e shumte qe mora.Ju lutem me ndihmoni ,nga eksperiencat tuaja,si mund ta shtoj qumeshtin e gjirit se jam shume e shqetesuar.Ju falenderoj!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X