Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Shtimi i peshes se bebit

Desha te pyes kam bebin 14 muajsh edhe nuk po shton ne pesh esht 9 kg. Ca dubet te perdor ushqimet,vitamina faleminderit


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti beni nje analize feces per parazit dhe analizat e gjakut, gjak komplet, sideremi dhe ferritinemi

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X