Pernenat 19 Maj, 2020 145

Shtimi i peshes ne shtatzani dhe lidhja me peshen e fetusit

Kisha 67 kg tani. jam shtazan peshoj 80kg jam 5 muaj a ka marr femija im peshe sa duhet?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X