Pernenat 9 Janar, 2020 96

Shtepi me qera Itali

Mirmbrema nena te dashuria.
Jam komplet jasht teme dhe ju kerkoj ndjese per kete,ama mendova se ndonjera mundet te me ndihmoj.
Jetoj ne qytetin e Trentos Italy dhe po kerkoj nje shtepi me dy dhoma gjumi, per 4 persona dmth.
Nese ndonjera ka ndonje informacion per ndonje shtepi edhe per zonat perreth Trentos te shkruaje ju lutem.
shume faleminderit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X