Pernenat 20 Shtator, 2021 0

Shtatzen

Un kam nje bebe 3 muajsh dhe prap jam shtatzen a paraqet problem ju lutem shum kerkoj ndimen e juaj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X