Pernenat 21 Dhjetor, 2021 0

Shtatzania, levizja e bebit

Pershendetje e dashur eshta te pyes jam ne javen e 16 dhe ndodh qe bebin nk e ndjej shpesh kur leviz a esht normale te mos e ndjej gjith diten 😊faleminderit nese do pergjigjeshit!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X