Pernenat 18 Nëntor, 2019 721

Shtatzania ime

Pershendetje nena.Jam 10 javshe e 1 dite.ne cilen jave ndihet bebi (dmth si levizje fluturash) dhe kur shikohet gjinia..Juve kur i keni ndjere levizjet dhe kur e keni pare gjinine


  1. avatar Anonim-3787

    Gjinia dallohet pas 3 muajsh ndersa bebi ndihet pas 4 muajsh.

  2. Doris Shema

    Dmth ne cilen jave i bie ti ndjej keto dy emocione

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X