Pernenat 21 Dhjetor, 2021 0

Shtatzania e trete

Push desha tju pys nena kam nje vajz 5 vjeqe dhe nje djal 2 vjeq por sat mora vesht se jam shtatzen prap po me ka her Frika nose do mund ti mbajm 3 femij me kte koh mgjs I kam shum qef femijet por jetojm vetem… me burr e skemi ndimen e kujt,Si mendoni nena?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X