Pernenat 19 Dhjetor, 2019 82

Shtatzania

Pershendetje jam shtatzane per her te pare dhe kam Kryer operacion te gjendrave teroide te lutem a mund te me kthesh nje prgj a ndikon kjo gje tek bebja


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X