Pernenat 2 Dhjetor, 2019 8771

Shtatzania

Deshta te pyes jam shtatzane ne javen e 12 sod kam pasur gjakderdhje ne barkqitje desha te pyes a paraqet ndondje problem.
Edhe ka disa jav qe kam kruarje ne vagin kam qen te mjeku me ka dhen magnesium aktiv por krurja dhe skuqja po vazhdon ende jasht vagines kam krurje .Ju faleminderit per pergjigje


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X