Pernenat 16 Nëntor, 2019 599

Rezultati i testit negativ

Pershendetje!
Kam deshire qe te jem shtatzane sot bera nje test dhe me doli negativ. Te fundit i kam pasur me 9 nentor … A eshte e mundur te jem shtatzan?  A e bera tesin shpejt ka ndonje shprese ju lutem postojeni se jam shume ne merak!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X