Pernenat 27 Shtator, 2021 0

shtatzania

a mund te bej testin e shtatzanis pa mos me ardhur cikli ka koh cikli edhe dy jav per mks me ardh po kam dhimbje te gjoksit mendoj dhe dua te jem shtatzan si te veproj ju faleminderit shum


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X