Pernenat 5 Mars, 2021 0

Shtatzania

Pershendetje doja te pyesja mjekun ose mjeken kam dy muaj qe nk me vin periodat kam provuar per shtatzani bera nje test para nje muaji dhe me doli negativ per momentin nk kam ber test e sepse kam frik mos ndoshta zhgenjehem theksoj qe deri ne dhjetor kam pir ilace 8muaj per rregullim cikli pasi i mbarova erdhi cikli por ne janar dhe shkurt nk ka ardhur kam tentuar per shtatzani ne 10 janar kam ber test dhe negativ doja nje mendim per kte tem

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X