Pernenat 28 Korrik, 2019 464

Shtatzania

Pershendetje jam nje Nën 11 jav shtatzen, jetoj jasht dhe isha duke punuar kur papritur kisha gjakderdhje ,e cila zgjati 1_2min isha te mjeku mtha qe gjithqka esht normale ama kam dhimbje te vogla barku nuk jam fryer ndoshta osht pak heret ama as spo kam apetit per ushqim jam duke perdorur vitamina sepse jam N’hall qe me rekomandoni me ngren faleminderit nese aprovohet


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X