Pernenat 22 Shkurt, 2021 98

Shtatzania

Pershendetje grupi i Nenave ,ka gati 2 vite qe tentoj per shtatzani pas abortit spontan ne javen e 5 ,
para 2 ditesh bera test shtatzanise pasiqe mu vonun 2 dit dhe me doli pozitiv mirepo shenja e dyte shume e zbehur. Ika te doktoresha ajo me beri Eko abdominale edhe me tha e ke nje cist te madh edhe dyshoj oer shtatzani jasht mitre pasiqe nukshihej embrioni ne miter, por prap me tha te beja testin e beta HCG qe te isha me sigurt. Rezultati i saj me doli 77 e diqka . Domethene qe jam shtatzane . Po nuk e di a ka gjasa te jem edhe me shtatzani jasht mitre pasiqe tash mka than pas 1 jave kontroll e jam shum kureshtare a i ka ndodh wedhe dikujt keshtu , dua ndonje pergjigje edhe nga grate qe dine me teper reth kesaj!
edi se mundeni te thoni te vizitohe
ne mjek, ate edhe do e bej por deri sa tme vij dita e terminit dua ndonje mendim edhe nga ju .
Ju falemnderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X