Pernenat 14 Janar, 2021 252

shtatzania

Pershendetje !
Doja nje mendim nga ju vajza nena nese keni npas nje eksperienc te till
Periodat e fundit i kam pas me 25 dhjetor dhe perfunduan ne 29 .
Por pas disa ditesh kryesisht ne daten 6 7 8 kam pas rrjedhje ne ngjyr kafe
Por tani kam edhe dhimbje gjoksi
Un jam duke tentuar prej disa muajsh per nje shtatzani a tregon kjo dicka nga eksperiencat tuaja gjithmon
Ju faleminderit dhe shendet ju uroj
Anonim ju lutem

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X