Pernenat 21 Dhjetor, 2020 84

Shtatzania

Jam ne javen e 17 kam dhimbje mesi pak dhimbje pjesa poshte e barkut dhe dhimbje vaginale cfare duhet te kem ?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X