Pernenat 9 Shtator, 2020 558

Shtatzania

Pershendetje !
A ka nonjera nga grupi qe ka pas raste qe ti ken ardh periodat por ne te njejten koh ka qen edhe shtatezan?
Po tentoj per nje shtazani
Kte muaj kam nje ardhje cikli para dates
Por ne te njejten koh kam gati disa dite qe kam dhimbje koke marrje mendesh shum dhe me vjn si per te vjell
Ju lutem nese keni nje eksperienc te till do ju lutesha ta tregonit
Falemimderit

Anonim ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X