Pernenat 27 Korrik, 2020 139

Shtatzania

Pershendetje Jam ne javen e 31 dhe gjate nates kur Jam ne gjume..kur bej te kthehem ne krah tjeter nuk mundem dhe kam dhimje shum te fort posht ….duhet te shkoj direkt ne bajno perndryshe nuk munt ta duroj ….eshte shtatzania e 3 ..sme ka ndollur ndonjeher me pare…po bej dite keshtu ..vetem naten …






Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu



Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X