Pernenat 19 Qershor, 2020 435

Shtatzania

Pershendetje te gjtha nenave. Kisha nje pyetje per nenat qe jetojne ne Greqi dhe qe jane pa leje qendrimi. Kush ka lindur ne vitin 2020 ketu ne Greqi,a ka mundur te mar cekun e bebit? Nqse po si kane vepruar? Faleminderit kush pergjigjet. Ju uroj gjithe te mirat.

  1. avatar Anonim-7962

    Dhe une desha te dija si veprohet ne kete east pasi dhe une kam lindur para 2 muajve,

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X