Pernenat Dhjetor 5, 2019 232

Shtatzani pas lindjes

Pershendetje per juve! Une kam vajzen 15 javeshe dhe qe kur ishte vajza 7 jave unw kam ciklin e menstruacineve. E kisha edhe ne jave e 11 ciklin. Tash po e pres ciklin perseri por ka vonese. Marredhenje kam pas te mbrojtura dhe duhet te theksoj qe vajzen e ushqej me qumesht gjiri. A ka mundesi te jem shtatzane perseri?
Para lindjes ciklin e kisha cdo 34-36 dite por pas lindjes e pata çdo 28 dite. A mundet me qene çrregullim ky apo si mund te me spjegni kete?
Pershendetje!Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X