Pernenat 6 Gusht, 2020 244

Shtatzani pas abortit spontan

Pershendetje nena , uroj te jeni mire . Ne shkurt me ndodhi nje abort spontan dhe sipas gjinekologut mbas 3 muajsh mund te tentoja per nje shtatezani tjeter dhe gjithe kohes te pija acid folik nje ne dite. Kaluan 3 muajt e pritjes po kalojn dhe 4 muaj dhe akoma nuk po ngel shtatezene 😌 theksoj qe jam 24 vjece dhe periodat i kam me shumm dhimbje barku dhe se sben duhet te pi ndonje oki ose caffetin menstrual qe te qetesohem ,nuk e di nese mos ndikon kjo gje ose jam bere pak me fiksime.Doja tju pyesja per ndonje sugjerim apo keshille cfare analizash te bej ose ndonje vitamine ne baze te eksperiences tuaj ose me sugjeroni ndonje gjinekolog te mire qe njihni ne tirane. Ju falenderoj paraprakisht , ti keni me jete bebat🥰 Anonim


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X