Pernenat 24 Shtator, 2021 0

Shtatzani pas abortit

Pershendetje kam nje pytje per gjinokologun reth shtatzanis ka nje vite qe kam pasur nje abort spontan ne muajin e pare
tani jam prap shtatzene ne mujin e 4 por me shqetson sepse analizat e Serologjia e toksoplazmozës qe dy here qe beje analizat me delin negative IgG negative dhe IgM negative a ka gjasa te mdryshoj nese po si mundet te ndryshoj kjo dhe mundem tani te kem qfare aborti apo te demtoj beben
Faleminderit per mirkuptim


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X