Pernenat 19 Shkurt, 2020 265

Shtatzani

Pershendetje
jam ne javen e 32 te shtatzanis dhe kam rrjedhje nga gjiri ( te dy) ngjyre gjaku , kam bere disa analiza ku aty thuhet qe nuk ka qeliza te kancerit por ju lutem me tregoni cfar mund te jete sepse rrjedhja nuk eshte ndalur .
Pres te me pergjigjenj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X