Pernenat 14 Nëntor, 2019 171

Shtatzane

Pershendetje te dashura! Kam ber nje test sonte dhe me ka dal pozitiv, ciklin ne Tetor e kam pas me 15 dhe tash ne Netor nuk me kan ardh akoma se zakonisht me vin 4 dit para. Dhe bera nje test me doli pozitiv nuk mundem ta beesoj se tentoj per shtatzani. Po kam dhimbje njesoj sikur do me vi cikli. A ju ka ndodhur ndonjeres keshtu? Do shkoj te mejki por terminin e kam mbas 3 ditesh nuk mundem te duroj!!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X