Pernenat 1 Shkurt, 2022 0

Shtatezania

A eshte dicka e keqe te kesh mitren ne forme zemre dhe bebi ndodhet ne njeren ane te saj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X