Pernenat 24 Dhjetor, 2019 283

Shtatezani molare

Pershendetje,,kalova nje abort spontan dhe arsyeja ishte sepse kishte qene nje shtatzani molare,,doja te dija nese mund te me ndimoj ndokush nga ju nese mund te perseritet serish edhe a do mudn ts kem femije sepse jam shum e stresuar..flm nese me ndimoni


  1. avatar Anonim-7415

    Nqs doktori te ka pastruar mire nuk ka asnje lloje reziku per tu shfaqur perseri por duhet te te kete pastruar me sh kujdes qe mos perseritet me i ka ndodhur nje te njojtures time dhe ka djalin per mashalla tani..

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X