Pernenat 9 Shkurt, 2021 155

Shtatezani

Pershendetje te dashura femra!
Doja tju pyesja pak per tensionin ne fund te barkut, theksoj qe jam gati 1 jave pra ciklit, ndoshta mund te jete edhe shenje premenstruale por ama esht ndryshe , barkun e kam si te fryre dhe te ngurte. Gjate diteve ovulative kam tentuar per shtatzani, doja te dija nga eksperiencat tuaja a ndikon kjo shenje e barkut apo thjesht fiksim. 😬 Ju ruajt Zoti👋
(Anonim ju lutem)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X